OVEREND MEADOWS LIMITED

(961409)

Informații generale

Numele companiei: OVEREND MEADOWS LIMITED
Denumirea în transliterare: OVEREND MEADOWS LIMITED
Cod de înregistrare: 961409
număr de TVA:
Codul statistic:
Statutul juridic: Activ
Adresă: OVEREND MEADOWS LIMITED, 45 PARISH ROAD, OXFORD, 7495, NEW ZEALAND
Capital:
Activități: ANZSIC: A016010 - Dairy cattle farming
Forma juridică: Societate cu răspundere limitată
Data înregistrării: 21.05.1999

Contacte

Această informație nu este disponibilă.

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Pictogramă de monitorizare

Monitorizarea pentru această țară se află în planul nostru de acțiune.

Ne extindem în mod activ acoperirea globală. Această regiune este în prezent în curs de dezvoltare și va fi disponibilă în următorul nostru ciclu de lansare.

Manageri

Rol Nume Cod / Data nașterii Reședința / locația Data de începere Data revizuirii
Director KATE S. ************* **********
Director STEPHEN R. ************* **********

Acționari

Nume Cod / Data nașterii Reședința / locația Cota Acțiune, % Data de începere Data revizuirii
JOHN L. ************ ***** **********
MARY E. ************ ***** **********
KATE S. ************ ***** **********
STEPHEN R. ************ ***** **********

Rezumat

  • OVEREND MEADOWS LIMITED a fost înregistrată la 21.05.1999.
  • Numărul de manageri activi din OVEREND MEADOWS LIMITED este 2.
  • Numărul acționarilor activi din OVEREND MEADOWS LIMITED este 4.
  • Compania activează pe piață de 27 ani și 2 luni.
  • Statutul societății este Activ.
  • Activitatea companiei este ANZSIC - Dairy cattle farming.

Informații utile

Informații despre OVEREND MEADOWS LIMITED în alte limbi

Raport de comandă pentruOVEREND MEADOWS LIMITED

Report icon

Începeți monitorizarea pentru OVEREND MEADOWS LIMITED

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați