FOREST FIELD LIMITED

(HE277294)

Splošne informacije

Ime podjetja: FOREST FIELD LIMITED
Ime v transliteraciji: FOREST FIELD LIMITED
Ime v angleščini: FOREST FIELD LIMITED LIABILITY COMPANY
Registracijska koda: HE277294
DDV številka:
Statistična koda:
Pravni status: Vpis v register (obvestilo o izbrisu)
Naslov: AGIAS PHYLAXEOS, 118, CHRISTABEL HOUSE 3087, LEMESOS, KYPROS
Kapital:
Dejavnosti: -
Pravna oblika: Družba z omejeno odgovornostjo
Datum registracije: 22.11.2010

Kontakti

Te informacije niso na voljo.

Spremljanje

Storitev spremljanja — BETA različica

Funkcija spremljanja sprememb v poslovanju je na voljo kot del beta testiranje do 31. avgusta 2026 (vključno).

Storitev je lahko omejena in vsebuje netočnosti.

Ne jamčimo za popolnost ali pravočasnost podatkov in ne prevzemamo odgovornosti za rezultate spremljanja.

Storitev se zagotavlja „kot je“.

Sektorji, ki so na voljo za spremljanje:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

menedžerji

Vloga Ime Koda / Datum rojstva Prebivališče/lokacija Začetni datum Datum revizije
Direktor RAJENALD I. ***********
Sekretar CHRISTABEL S. ***********

Povzetek

  • FOREST FIELD LIMITED je registrirano na 22.11.2010.
  • Število aktivnih vodij v FOREST FIELD LIMITED je 2.
  • Podjetje deluje na trgu že 15 years in 7 months.
  • Status podjetja je Vpis v register (obvestilo o izbrisu).

Koristne informacije

Informacije o FOREST FIELD LIMITED v drugih jezikih

Poročilo o naročilu zaFOREST FIELD LIMITED

Report icon

Začnite spremljanje za FOREST FIELD LIMITED

Ikona spremljanja
Kopirano Število zaposlenih