S & S MYSTIQUE FASHION

(Σ9365)

Splošne informacije

Ime podjetja: S & S MYSTIQUE FASHION
Ime v transliteraciji: S & S MYSTIQUE FASHION
Ime v angleščini: S & S MYSTIQUE FASHION PARTNERSHIP
Registracijska koda: Σ9365
DDV številka:
Statistična koda:
Pravni status: Vpisano v register
Naslov: LIMANAKI CENTER, 40 AGIA NAPA, AMMOCHOSTOS, KYPROS
Kapital:
Dejavnosti: -
Pravna oblika: Partnerstvo
Datum registracije: 18.10.1994

Kontakti

Te informacije niso na voljo.

Spremljanje

Storitev spremljanja — BETA različica

Funkcija spremljanja sprememb v poslovanju je na voljo kot del beta testiranje do 31. avgusta 2026 (vključno).

Storitev je lahko omejena in vsebuje netočnosti.

Ne jamčimo za popolnost ali pravočasnost podatkov in ne prevzemamo odgovornosti za rezultate spremljanja.

Storitev se zagotavlja „kot je“.

Sektorji, ki so na voljo za spremljanje:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

menedžerji

Vloga Ime Koda / Datum rojstva Prebivališče/lokacija Začetni datum Datum revizije
Generalni partner ANNA M. ***********
Generalni partner KOSTAS S. ***********

Povzetek

  • S & S MYSTIQUE FASHION je registrirano na 18.10.1994.
  • Število aktivnih vodij v S & S MYSTIQUE FASHION je 2.
  • Podjetje deluje na trgu že 31 years in 8 months.
  • Status podjetja je Vpisano v register.

Koristne informacije

Informacije o S & S MYSTIQUE FASHION v drugih jezikih

Poročilo o naročilu zaS & S MYSTIQUE FASHION

Report icon

Začnite spremljanje za S & S MYSTIQUE FASHION

Ikona spremljanja
Kopirano Število zaposlenih