AFRIKAART INC.

(1242918-7)

Опште информације

Назив компаније: AFRIKAART INC.
Име у транслитерацији: AFRIKAART INC.
Регистрациони код: 1242918-7
ПДВ број:
Статистички код:
Правни статус: Active
Адреса: 10 LARANDE COURT, BRAMPTON, ONTARIO, CANADA, L6Y 0M3
Главни град:
Активности: -
Правни облик:
Датум регистрације: 20.10.2020

Контакти

Ове информације нису доступне.

Мониторинг

Услуга мониторинга — БЕТА верзија

Функција праћења промена у пословању је обезбеђена као део beta testiranje do 31. avgusta 2026. godine (uključujući taj dan).

Услуга може бити ограничена и садржати нетачности.

Не гарантујемо потпуност или благовременост података и не преузимамо никакву одговорност за резултате надзора.

Услуга је обезбеђена "као што јесте."

Доступни сектори за праћење:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Менаџери

Улога Име Шифра / Датум рођења Пребивалиште / локација Датум почетка Датум ревизије
Director ANGELA O. ******
Director CHRISTIAN M. ******
Director ELZBIETA P. ******

Обавештења (2)

Сажетак

  • AFRIKAART INC. је регистровано на 20.10.2020.
  • Број активних менаџера у AFRIKAART INC. је 3.
  • Компанија послује на тржишту већ 5 8 година и 8 месеци.
  • Статус компаније је Active.

Корисна информација

Информације о компанији AFRIKAART INC. на другим језицима

Извештај о поруџбини заAFRIKAART INC.

Report icon

Почните праћење за AFRIKAART INC.

Икона за праћење
Копирано Broj zaposlenih