PRINT CONNECTIONS (2003) LIMITED

(1059053)

Genel bilgi

Şirket adı: PRINT CONNECTIONS (2003) LIMITED
Transliterasyonlu isim: PRINT CONNECTIONS (2003) LIMITED
Kayıt kodu: 1059053
KDV numarası:
İstatistiksel kod:
Yasal statü: Silinmiş
Adres:
Sermaye:
Faaliyetler: -
Yasal yapı: Sınırlı sorumlu şirket
Kayıt tarihi: 28.08.2000
Silme tarihi: 28.07.2004

İletişim

Bu bilgi mevcut değildir.

İzleme

İzleme Hizmeti — BETA Sürümü

İş değişikliği izleme özelliği, aşağıdakilerin bir parçası olarak sunulmaktadır beta testi 31 Ağustos 2026 tarihine kadar (bu tarih dahil).

Hizmet sınırlı olabilir ve yanlışlıklar içerebilir.

Verilerin eksiksizliğini veya güncelliğini garanti etmiyoruz ve izleme sonuçları için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Hizmet sunulmaktadır. "Olduğu gibi."

İzleme simgesi

Bu ülke için izleme yol haritamızda yer almaktadır.

Küresel kapsamımızı aktif olarak genişletiyoruz. Bu bölge şu anda geliştirme aşamasındadır ve gelecek sürüm döngüsünde kullanıma sunulacaktır.

Özet

  • PRINT CONNECTIONS (2003) LIMITED tarihinde kayıt altına alınmıştır 28.08.2000.
  • Şirketin durumu Silinmiş.

Faydalı bilgiler

PRINT CONNECTIONS (2003) LIMITED hakkında diğer dillerde bilgiler

Sipariş raporu içinPRINT CONNECTIONS (2003) LIMITED

Report icon

İzlemeyi başlat PRINT CONNECTIONS (2003) LIMITED

İzleme simgesi
Kopyalandı Çalışan sayısı