KING JOE & FERRY DENTAL LIMITED

(982973)

Genel bilgi

Şirket adı: KING JOE & FERRY DENTAL LIMITED
Transliterasyonlu isim: KING JOE & FERRY DENTAL LIMITED
Kayıt kodu: 982973
KDV numarası:
İstatistiksel kod:
Yasal statü: Silinmiş
Adres:
Sermaye:
Faaliyetler: -
Yasal yapı: Sınırlı sorumlu şirket
Kayıt tarihi: 21.10.1999
Silme tarihi: 18.11.2004

İletişim

Bu bilgi mevcut değildir.

İzleme

İzleme Hizmeti — BETA Sürümü

İş değişikliği izleme özelliği, aşağıdakilerin bir parçası olarak sunulmaktadır beta testi 31 Ağustos 2026 tarihine kadar (bu tarih dahil).

Hizmet sınırlı olabilir ve yanlışlıklar içerebilir.

Verilerin eksiksizliğini veya güncelliğini garanti etmiyoruz ve izleme sonuçları için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Hizmet sunulmaktadır. "Olduğu gibi."

İzleme simgesi

Bu ülke için izleme yol haritamızda yer almaktadır.

Küresel kapsamımızı aktif olarak genişletiyoruz. Bu bölge şu anda geliştirme aşamasındadır ve gelecek sürüm döngüsünde kullanıma sunulacaktır.

Özet

  • KING JOE & FERRY DENTAL LIMITED tarihinde kayıt altına alınmıştır 21.10.1999.
  • Şirketin durumu Silinmiş.

Faydalı bilgiler

KING JOE & FERRY DENTAL LIMITED hakkında diğer dillerde bilgiler

Sipariş raporu içinKING JOE & FERRY DENTAL LIMITED

Report icon

İzlemeyi başlat KING JOE & FERRY DENTAL LIMITED

İzleme simgesi
Kopyalandı Çalışan sayısı