I END CODE NET INC.

(775034-0)

Загальна інформація

Назва компанії: I END CODE NET INC.
Назва в транслітерації: I END CODE NET INC.
Попередні назви:

PAN PACIFIC OVERSEAS CORP.

Реєстраційний код: 775034-0
номер платника ПДВ:
Статистичний код:
Правовий статус: Видалено
Адреса: 400 OVILA-GAGNE, LACHINE, QUEBEC, CANADA, H8R 0B2
Капітал:
Діяльність: -
Юридична форма:
Дата реєстрації: 12.01.2011
Дата видалення: 22.11.2016

Контакти

Ця інформація не є доступною.

Моніторинг

Служба моніторингу — бета-версія

Функція моніторингу змін у бізнесі надається як частина бета-тестування до 31 серпня 2026 року включно.

Послуга може бути обмеженою та містити неточності.

Ми не гарантуємо повноту та своєчасність даних і не несемо відповідальності за результати моніторингу.

Послуга надається «як є».

Доступні сектори для моніторингу:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Менеджери

Роль Ім'я Код / Дата народження Місце проживання / місцезнаходження Дата початку Дата перегляду
Директор MARCELA V. ******

Повідомлення (3)

Підсумок

  • I END CODE NET INC. зареєстровано 12.01.2011.
  • Кількість активних керівників у I END CODE NET INC. становить 1.
  • Статус компанії Видалено.

Корисна інформація

Інформація про I END CODE NET INC. іншими мовами

Звіт про замовлення наI END CODE NET INC.

Report icon

Почати моніторинг для I END CODE NET INC.

Піктограма моніторингу
Скопійовано Кількість працівників