9428364 CANADA CORPORATION

(942836-4)

Загальна інформація

Назва компанії: 9428364 CANADA CORPORATION
Назва в транслітерації: 9428364 CANADA CORPORATION
Реєстраційний код: 942836-4
номер платника ПДВ:
Статистичний код:
Правовий статус: Активний
Адреса: 7250 YONGE STREET ,SUITE 909, THORNHILL, ONTARIO, CANADA, L4J 7X1
Капітал:
Діяльність: -
Юридична форма:
Дата реєстрації: 02.09.2015

Контакти

Ця інформація не є доступною.

Моніторинг

Служба моніторингу — бета-версія

Функція моніторингу змін у бізнесі надається як частина бета-тестування до 31 серпня 2026 року включно.

Послуга може бути обмеженою та містити неточності.

Ми не гарантуємо повноту та своєчасність даних і не несемо відповідальності за результати моніторингу.

Послуга надається «як є».

Доступні сектори для моніторингу:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Менеджери

Роль Ім'я Код / Дата народження Місце проживання / місцезнаходження Дата початку Дата перегляду
Директор KAMBIZ S. ******
Директор RONGZE C. ******

Повідомлення (1)

Підсумок

  • 9428364 CANADA CORPORATION зареєстровано 02.09.2015.
  • Кількість активних керівників у 9428364 CANADA CORPORATION становить 2.
  • Компанія працює на ринку вже 10 років та 9 місяців.
  • Статус компанії Активний.

Корисна інформація

Інформація про 9428364 CANADA CORPORATION іншими мовами

Звіт про замовлення на9428364 CANADA CORPORATION

Report icon

Почати моніторинг для 9428364 CANADA CORPORATION

Піктограма моніторингу
Скопійовано Кількість працівників