DAMNOS OÜ

(11261695)

Загальна інформація

Назва компанії: DAMNOS OÜ
Назва в транслітерації: DAMNOS OU
Реєстраційний код: 11261695
номер платника ПДВ:
Статистичний код:
Правовий статус: Видалено
Адреса: KASTANI 141-2, TARTU LINN, TARTU MAAKOND, 50410
Капітал:
Діяльність: NACE Rev.2: 43.99 - Інша спеціалізована будівельна діяльність, не віднесена до інших угруповань
Юридична форма: Товариство з обмеженою відповідальністю
Дата реєстрації: 01.06.2006
Дата видалення: 28.02.2013

Контакти

Ця інформація не є доступною.

Моніторинг

Служба моніторингу — бета-версія

Функція моніторингу змін у бізнесі надається як частина бета-тестування до 31 серпня 2026 року включно.

Послуга може бути обмеженою та містити неточності.

Ми не гарантуємо повноту та своєчасність даних і не несемо відповідальності за результати моніторингу.

Послуга надається «як є».

Доступні сектори для моніторингу:

Activities
Addresses
Annual report submissions
Beneficiary
Business names
Commercial Pledges
Contacts
Credit opinion
Debts
Employees
Finance
Legal Form
Licenses
Managers
Notifications
Registration codes
Share Capital
Shareholders
Special Representation Rights
Standard Representation Rights
Statuses

Співробітники

Підсумок

  • DAMNOS OÜ зареєстровано 01.06.2006.
  • Статус компанії Видалено.
  • Діяльність компанії полягає в NACE Rev.2 - Інша спеціалізована будівельна діяльність, не віднесена до інших угруповань.

Корисна інформація

Інформація про DAMNOS OÜ іншими мовами

Звіт про замовлення наDAMNOS OÜ

Report icon

Почати моніторинг для DAMNOS OÜ

Піктограма моніторингу
Скопійовано Кількість працівників