PRECISION OPTICS LLP

(T13LL1076E)

Загальна інформація

Назва компанії: PRECISION OPTICS LLP
Назва в транслітерації: PRECISION OPTICS LLP
Реєстраційний код: T13LL1076E
номер платника ПДВ:
Статистичний код:
Правовий статус: Активний
Адреса: 88 LORONG N TELOK KURAU, #02--01, WHITESCAPE, 425239, SINGAPORE
Капітал:
Діяльність: SSIC 2020: 47751 - Retail sale of spectacles and other optical goods
Юридична форма: Підприємство
Дата реєстрації: 12.06.2013

Контакти

Ця інформація не є доступною.

Моніторинг

Служба моніторингу — бета-версія

Функція моніторингу змін у бізнесі надається як частина бета-тестування до 31 серпня 2026 року включно.

Послуга може бути обмеженою та містити неточності.

Ми не гарантуємо повноту та своєчасність даних і не несемо відповідальності за результати моніторингу.

Послуга надається «як є».

Доступні сектори для моніторингу:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Підсумок

  • PRECISION OPTICS LLP зареєстровано 12.06.2013.
  • Компанія працює на ринку вже 13 років.
  • Статус компанії Активний.
  • Діяльність компанії полягає в SSIC 2020 - Retail sale of spectacles and other optical goods.

Корисна інформація

Інформація про PRECISION OPTICS LLP іншими мовами

Звіт про замовлення наPRECISION OPTICS LLP

Report icon

Почати моніторинг для PRECISION OPTICS LLP

Піктограма моніторингу
Скопійовано Кількість працівників