BCE RESOURCES INC.

(229101-1)

Generel information

Firmanavn: BCE RESOURCES INC.
Navn i translitteration: BCE RESOURCES INC.
Registreringskode: 229101-1
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Termination as a result of reorganization
Adresse: 1000 RUE DE LA GAUCHETIERE O., BUREAU 3700, MONTREAL, QUEBEC, CANADA, H3B4Y7
Kapital:
Aktiviteter: -
Juridisk form:
Registreringsdato: 22.01.1988

Kontakter

Disse oplysninger er ikke tilgængelige.

Overvågning

Overvågningstjeneste — BETA-version

Funktionen til overvågning af forretningsændringer leveres som en del af betatest indtil 31. august 2026 (inklusive).

Tjenesten kan være begrænset og indeholde unøjagtigheder.

Vi garanterer ikke for dataenes fuldstændighed eller aktualitet og påtager os intet ansvar for overvågningsresultaterne.

Tjenesten leveres "Som det er."

Sektorer, der kan overvåges:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Ledere

Rolle Navn Kode / Fødselsdato Bopæl/placering Startdato Revisionsdato
Direktør DAVID G. ******

Meddelelser (1)

Resumé

  • BCE RESOURCES INC. er blevet registreret den 22.01.1988.
  • Antallet af aktive ledere i BCE RESOURCES INC. er 1.
  • Virksomheden har været aktiv på markedet i 38 år og 5 måneder.
  • Virksomhedens status er Termination as a result of reorganization.

Nyttig information

Info om BCE RESOURCES INC. på andre sprog

Bestillingsrapport forBCE RESOURCES INC.

Report icon

Start overvågning for BCE RESOURCES INC.

Overvågningsikon
Kopieret Antal medarbejdere