FEMALE-MAF HOLDINGS INC.

(107539-0)

Generel information

Firmanavn: FEMALE-MAF HOLDINGS INC.
Navn i translitteration: FEMALE-MAF HOLDINGS INC.
Tidligere navne:

FEMALE-MAS HOLDINGS INC.

Registreringskode: 107539-0
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Slettet
Adresse: 71 DOWNSHIRE ROAD, HAMPSTEAD, QUEBEC, CANADA, H3X1H4
Kapital:
Aktiviteter: -
Juridisk form:
Registreringsdato: 20.01.1981
Dato for sletning: 31.01.2013

Kontakter

Disse oplysninger er ikke tilgængelige.

Overvågning

Overvågningstjeneste — BETA-version

Funktionen til overvågning af forretningsændringer leveres som en del af betatest indtil 31. august 2026 (inklusive).

Tjenesten kan være begrænset og indeholde unøjagtigheder.

Vi garanterer ikke for dataenes fuldstændighed eller aktualitet og påtager os intet ansvar for overvågningsresultaterne.

Tjenesten leveres "Som det er."

Sektorer, der kan overvåges:

Addresses

Business names

Managers

Notifications

Statuses

Ledere

Rolle Navn Kode / Fødselsdato Bopæl/placering Startdato Revisionsdato
Direktør ARTHUR A. ******

Meddelelser (2)

Resumé

  • FEMALE-MAF HOLDINGS INC. er blevet registreret den 20.01.1981.
  • Antallet af aktive ledere i FEMALE-MAF HOLDINGS INC. er 1.
  • Virksomhedens status er Slettet.

Nyttig information

Info om FEMALE-MAF HOLDINGS INC. på andre sprog

Bestillingsrapport forFEMALE-MAF HOLDINGS INC.

Report icon

Start overvågning for FEMALE-MAF HOLDINGS INC.

Overvågningsikon
Kopieret Antal medarbejdere