P. LOIZOU & SONS STAMPED CONCRETE & CONSTRUCTIONS LTD

(HE103645)

Yleistä

Yrityksen nimi: P. LOIZOU & SONS STAMPED CONCRETE & CONSTRUCTIONS LTD
Nimi translitteroituna: P. LOIZOU & SONS STAMPED CONCRETE & CONSTRUCTIONS LTD
Nimi englanniksi: P. LOIZOU & SONS STAMPED CONCRETE & CONSTRUCTIONS LIMITED LIABILITY COMPANY
Rekisteröintikoodi: HE103645
ALV-numero:
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Rekisteriin merkitty
Osoite: AMPELOKEPON, 14 8027, PAPHOS, KYPROS
Pääoma:
Toiminta: NACE Rev.2: 42 - Rakennustekniikka
Oikeudellinen muoto: Osakeyhtiö
Rekisteröintipäivä: 20.07.1999

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurattavat sektorit:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Johtajat

Rooli Nimi Koodi / Syntymäaika Asuinpaikka / sijainti Alkamispäivä Tarkistamispäivä
Johtaja PANAGIOTES L. *************
Sihteeri MARIA A. *************

Yhteenveto

  • P. LOIZOU & SONS STAMPED CONCRETE & CONSTRUCTIONS LTD on rekisteröity 20.07.1999.
  • Aktiivisten johtajien lukumäärä P. LOIZOU & SONS STAMPED CONCRETE & CONSTRUCTIONS LTD on 2.
  • Yritys on toiminut markkinoilla 26 vuotta ja 11 kuukautta.
  • Yhtiön asema on Rekisteriin merkitty.
  • Yrityksen toiminta on NACE Rev.2 - Rakennustekniikka.

Hyödyllistä tietoa

Tietoa P. LOIZOU & SONS STAMPED CONCRETE & CONSTRUCTIONS LTD muilla kielillä

TilausraporttiP. LOIZOU & SONS STAMPED CONCRETE & CONSTRUCTIONS LTD

Report icon

Aloita seuranta P. LOIZOU & SONS STAMPED CONCRETE & CONSTRUCTIONS LTD

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä