ALKALOR LIMITED

(HE185169)

Yleistä

Yrityksen nimi: ALKALOR LIMITED
Nimi translitteroituna: ALKALOR LIMITED
Nimi englanniksi: ALKALOR LIMITED LIABILITY COMPANY
Rekisteröintikoodi: HE185169
ALV-numero:
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Poistettu
Osoite: ORPHEOS, 4B 1070, LEYKOSIA, KYPROS
Pääoma:
Toiminta: -
Oikeudellinen muoto: Osakeyhtiö
Rekisteröintipäivä: 07.10.2006
Poistopäivä: 02.09.2011

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurattavat sektorit:

Activities

Addresses

Business names

Contacts

Employees

Legal Form

Managers

Statuses

Johtajat

Rooli Nimi Koodi / Syntymäaika Asuinpaikka / sijainti Alkamispäivä Tarkistamispäivä
Sihteeri ALPHA I. *************

Yhteenveto

  • ALKALOR LIMITED on rekisteröity 07.10.2006.
  • Aktiivisten johtajien lukumäärä ALKALOR LIMITED on 1.
  • Yhtiön asema on Poistettu.

Hyödyllistä tietoa

Tietoa ALKALOR LIMITED muilla kielillä

TilausraporttiALKALOR LIMITED

Report icon

Aloita seuranta ALKALOR LIMITED

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä