EPIATE LIMITED

(HE377200)

Yleistä

Yrityksen nimi: EPIATE LIMITED
Nimi translitteroituna: EPIATE LIMITED
Nimi englanniksi: EPIATE LIMITED LIABILITY COMPANY
Rekisteröintikoodi: HE377200
ALV-numero:
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Rekisteriin merkitty
Osoite: STELIOU TRITAIOU, 2, HOUSE1 8021, PAFOS, KYPROS
Pääoma:
Toiminta: -
Oikeudellinen muoto: Osakeyhtiö
Rekisteröintipäivä: 06.12.2017

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurattavat sektorit:

Activities

Addresses

Business names

Contacts

Employees

Legal Form

Managers

Statuses

Johtajat

Rooli Nimi Koodi / Syntymäaika Asuinpaikka / sijainti Alkamispäivä Tarkistamispäivä
Johtaja KOSTAKES K. *************
Sihteeri IP S. *************

Yhteenveto

  • EPIATE LIMITED on rekisteröity 06.12.2017.
  • Aktiivisten johtajien lukumäärä EPIATE LIMITED on 2.
  • Yritys on toiminut markkinoilla 8 vuotta ja 7 kuukautta.
  • Yhtiön asema on Rekisteriin merkitty.

Hyödyllistä tietoa

Tietoa EPIATE LIMITED muilla kielillä

TilausraporttiEPIATE LIMITED

Report icon

Aloita seuranta EPIATE LIMITED

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä