MATILDA HOLDINGS LIMITED

(HE50326)

Yleistä

Yrityksen nimi: MATILDA HOLDINGS LIMITED
Nimi translitteroituna: MATILDA HOLDINGS LIMITED
Nimi englanniksi: MATILDA HOLDINGS LIMITED LIABILITY COMPANY
Rekisteröintikoodi: HE50326
ALV-numero:
Tilastollinen koodi:
Oikeudellinen asema: Rekisteriin merkitty
Osoite: PHALEROY, 2, THE CITY 8035, PAPHOS, KYPROS
Pääoma:
Toiminta: NACE Rev.2: 64 - Rahoituspalvelut (pl. vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta)
Oikeudellinen muoto: Osakeyhtiö
Rekisteröintipäivä: 23.07.1992

Yhteystiedot

Tätä tietoa ei ole saatavilla.

Seuranta

Valvontapalvelu — BETA-versio

Liiketoiminnan muutosten seurantaominaisuus tarjotaan osana beetatestaus 31. elokuuta 2026 asti (mukaan lukien).

Palvelu voi olla rajoitettu ja sisältää epätarkkuuksia.

Emme takaa tietojen täydellisyyttä tai ajantasaisuutta emmekä ota vastuuta seurannan tuloksista.

Palvelu tarjotaan "sellaisenaan".

Seurattavat sektorit:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Johtajat

Rooli Nimi Koodi / Syntymäaika Asuinpaikka / sijainti Alkamispäivä Tarkistamispäivä
Johtaja ANTRE I. *************
Johtaja NIKOS P. *************
Sihteeri PRIMEWAY S. *************

Yhteenveto

  • MATILDA HOLDINGS LIMITED on rekisteröity 23.07.1992.
  • Aktiivisten johtajien lukumäärä MATILDA HOLDINGS LIMITED on 3.
  • Yritys on toiminut markkinoilla 33 vuotta ja 11 kuukautta.
  • Yhtiön asema on Rekisteriin merkitty.
  • Yrityksen toiminta on NACE Rev.2 - Rahoituspalvelut (pl. vakuutus- ja eläkevakuutustoiminta).

Hyödyllistä tietoa

Tietoa MATILDA HOLDINGS LIMITED muilla kielillä

TilausraporttiMATILDA HOLDINGS LIMITED

Report icon

Aloita seuranta MATILDA HOLDINGS LIMITED

Seurannan kuvake
Kopioitu Työntekijöiden määrä