AYLMER & AREA CHAMBER OF COMMERCE

(389231-0)

Bendra informacija

Įmonės pavadinimas: AYLMER & AREA CHAMBER OF COMMERCE
Pavadinimas transliteracija: AYLMER & AREA CHAMBER OF COMMERCE
Registracijos kodas: 389231-0
PVM kodas:
Statistinis kodas:
Teisinis statusas: Aktyvus
Adresas: 51 TALBOT ST E., AYLMER, ONTARIO, CANADA, N5H 1H3
Sostinė:
Veikla: -
Teisinė forma:
Registracijos data: 25.02.2002

Kontaktai

Šios informacijos nėra.

Stebėjimas

Stebėjimo paslauga — BETA versija

Verslo pokyčių stebėjimo funkcija teikiama kaip dalis beta testavimas iki 2026 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai).

Paslauga gali būti ribota ir joje gali būti netikslumų.

Mes negarantuojame duomenų išsamumo ar aktualumo ir neprisiimame jokios atsakomybės už stebėjimo rezultatus.

Paslauga teikiama „kaip yra“.

Stebėti galima šiuos sektorius:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Vadybininkai

Vaidmuo Vardas Kodas / Gimimo data Gyvenamoji vieta / buvimo vieta Pradžios data Peržiūros data
Direktorius MARSCHA H. ******
Direktorius SUSAN L. ******
Direktorius MATTHEW G. ******
Direktorius MICHELLE G. ******
Direktorius HEIDI W. ******
Direktorius PAUL D. ******
Direktorius BRENDA C. ******
Direktorius JAMIE C. ******
Direktorius LISA C. ******
Direktorius SARAH F. ******
Direktorius DANIEL P. ******
Direktorius MARSHA H. ******

Pranešimai (1)

Santrauka

  • AYLMER & AREA CHAMBER OF COMMERCE buvo užregistruota 25.02.2002.
  • Veikiančių vadovų skaičius AYLMER & AREA CHAMBER OF COMMERCE yra 12.
  • Įmonė rinkoje veikia 24 metai ir 4 mėnesiai.
  • Bendrovės statusas yra Aktyvus.

Naudinga informacija

Informacija apie AYLMER & AREA CHAMBER OF COMMERCE kitomis kalbomis

Užsakymo ataskaitaAYLMER & AREA CHAMBER OF COMMERCE

Report icon

Pradėti stebėti AYLMER & AREA CHAMBER OF COMMERCE

Stebėjimo piktograma
Kopijuota Darbuotojų skaičius