OXFAM CANADA

(055254-2)

Bendra informacija

Įmonės pavadinimas: OXFAM CANADA
Pavadinimas transliteracija: OXFAM CANADA
Ankstesni pavadinimai:

OXFAM-CANADA

OXFAM OF CANADA INCORPORATED

Registracijos kodas: 055254-2
PVM kodas:
Statistinis kodas:
Teisinis statusas: Aktyvus
Adresas: 39 MCARTHUR AVENUE, OTTAWA, ONTARIO, CANADA, K1L 8L7
Sostinė:
Veikla: -
Teisinė forma:
Registracijos data: 24.03.1966

Kontaktai

Šios informacijos nėra.

Stebėjimas

Stebėjimo paslauga — BETA versija

Verslo pokyčių stebėjimo funkcija teikiama kaip dalis beta testavimas iki 2026 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai).

Paslauga gali būti ribota ir joje gali būti netikslumų.

Mes negarantuojame duomenų išsamumo ar aktualumo ir neprisiimame jokios atsakomybės už stebėjimo rezultatus.

Paslauga teikiama „kaip yra“.

Stebėti galima šiuos sektorius:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Vadybininkai

Vaidmuo Vardas Kodas / Gimimo data Gyvenamoji vieta / buvimo vieta Pradžios data Peržiūros data
Direktorius AMELIA M. ******
Direktorius SAHAR R. ******
Direktorius CANDICE S. ******
Direktorius RITA P. ******
Direktorius BOB V. ******
Direktorius LARRY S. ******
Direktorius FAE J. ******
Direktorius IRAZ O. ******
Direktorius AUBREY C. ******
Direktorius DUDLEY T. ******
Direktorius KAREN S. ******

Pranešimai (18)

Santrauka

  • OXFAM CANADA buvo užregistruota 24.03.1966.
  • Veikiančių vadovų skaičius OXFAM CANADA yra 11.
  • Įmonė rinkoje veikia 60 metai ir 3 mėnesiai.
  • Bendrovės statusas yra Aktyvus.

Naudinga informacija

Informacija apie OXFAM CANADA kitomis kalbomis

Užsakymo ataskaitaOXFAM CANADA

Report icon

Pradėti stebėti OXFAM CANADA

Stebėjimo piktograma
Kopijuota Darbuotojų skaičius