INTREPRINDEREA INDIDIVUALA "STAFEEV"

(72861)

Bendra informacija

Įmonės pavadinimas: INTREPRINDEREA INDIDIVUALA "STAFEEV"
Pavadinimas transliteracija: INTREPRINDEREA INDIDIVUALA "STAFEEV"
Registracijos kodas: 72861
PVM kodas: 72861
Statistinis kodas:
Teisinis statusas: Aktyvus
Adresas: FALESTI, S**********************
Sostinė:
Veikla: NACE Rev.2: 10 - Maisto produktų gamyba
Teisinė forma: Vienintelis prekybininkas
Registracijos data: 11.03.1993

Kontaktai

Šios informacijos nėra.

Stebėjimas

Stebėjimo paslauga — BETA versija

Verslo pokyčių stebėjimo funkcija teikiama kaip dalis beta testavimas iki 2026 m. rugpjūčio 31 d. (imtinai).

Paslauga gali būti ribota ir joje gali būti netikslumų.

Mes negarantuojame duomenų išsamumo ar aktualumo ir neprisiimame jokios atsakomybės už stebėjimo rezultatus.

Paslauga teikiama „kaip yra“.

Stebėti galima šiuos sektorius:

Activities

Addresses

Business names

Contacts

Legal Form

Managers

Registration codes

Shareholders

Statuses

Vadybininkai

Vaidmuo Vardas Kodas / Gimimo data Gyvenamoji vieta / buvimo vieta Pradžios data Peržiūros data
Administratorius STAFEEV S. **********

Akcininkai

Vardas Kodas / Gimimo data Gyvenamoji vieta / buvimo vieta Dalis Akcija, % Pradžios data Peržiūros data
STAFEEV S. ********** ******

Santrauka

  • INTREPRINDEREA INDIDIVUALA "STAFEEV" buvo užregistruota 11.03.1993.
  • Veikiančių vadovų skaičius INTREPRINDEREA INDIDIVUALA "STAFEEV" yra 1.
  • Aktyvių akcininkų skaičius INTREPRINDEREA INDIDIVUALA "STAFEEV" yra 1.
  • Įmonė rinkoje veikia 33 metai ir 4 mėnesiai.
  • Bendrovės statusas yra Aktyvus.
  • Įmonės veikla yra NACE Rev.2 - Maisto produktų gamyba.

Naudinga informacija

Informacija apie INTREPRINDEREA INDIDIVUALA "STAFEEV" kitomis kalbomis

Užsakymo ataskaitaINTREPRINDEREA INDIDIVUALA "STAFEEV"

Report icon

Pradėti stebėti INTREPRINDEREA INDIDIVUALA "STAFEEV"

Stebėjimo piktograma
Kopijuota Darbuotojų skaičius