"BLOOM SERVICES" , SIA

(40103488529)

Generell informasjon

Firmanavn: "BLOOM SERVICES" , SIA
Navn i translitterasjon: "BLOOM SERVICES" , SIA
Navn på engelsk: "BLOOM SERVICES" , LIMITED LIABILITY COMPANY
Registreringskode: 40103488529
Momsnummer: LV40103488529
Statistisk kode:
Juridisk status: Slettet
Adresse: RIGA, GAUJAS IELA 29A-2, LATVIA
Hovedstad:
Aktiviteter: NACE Rev.2: 43.33 - Gulv- og veggbelegg
Juridisk form: Aksjeselskap med begrenset ansvar
Registreringsdato: 06.12.2011

Kontaktpersoner

Denne informasjonen er ikke tilgjengelig.

Overvåking

Overvåkningstjeneste — BETA-versjon

Funksjonen for overvåking av endringer i virksomheten tilbys som en del av betatesting til og med 31. august 2026.

Tjenesten kan være begrenset og inneholde unøyaktigheter.

Vi garanterer ikke for fullstendigheten eller aktualiteten av dataene og påtar oss ikke noe ansvar for overvåkingsresultatene.

Tjenesten leveres «Som den er.»

Sektorer som kan overvåkes:

Activities
Addresses
Annual report submissions
Beneficiary
Business names
Commercial Pledges
Contacts
Credit opinion
Debts
Employees
Finance
Legal Form
Licenses
Litigations
Managers
Notifications
Registration codes
Share Capital
Shareholders
Special Representation Rights
Standard Representation Rights
Statuses

Kredittvurdering

Ansatte

Sammendrag

  • "BLOOM SERVICES" , SIA er registrert på 06.12.2011.
  • Selskapet har vært i drift på markedet i 14 år og 6 måneder.
  • Selskapets status er Slettet.
  • Selskapets virksomhet er NACE Rev.2 - Gulv- og veggbelegg.

Nyttig informasjon

Informasjon om "BLOOM SERVICES" , SIA på andre språk

Bestill rapport for"BLOOM SERVICES" , SIA

Report icon

Start overvåking for "BLOOM SERVICES" , SIA

Overvåkingsikon
Kopiert Antall ansatte