CHIPPER CONSTRUCTION LIMITED

(6366216)

Algemene info

Naam van het bedrijf: CHIPPER CONSTRUCTION LIMITED
Naam in transliteratie: CHIPPER CONSTRUCTION LIMITED
Registratiecode: 6366216
BTW-nummer: 123534484
Statistische code:
Wettelijke status: Actief
Adres: 25 TATYANA PLACE, MASSEY, AUCKLAND, 0614, NEW ZEALAND
Kapitaal:
Activiteiten: ANZSIC: E301120 - Building, house construction
Rechtsvorm: Naamloze vennootschap
Datum van registratie: 07.08.2017

Contacten

Deze informatie is niet beschikbaar.

Monitoring

Monitoring Service — BETA-versie

De functie voor het monitoren van bedrijfswijzigingen wordt aangeboden als onderdeel van bètatest tot en met 31 augustus 2026.

De dienstverlening kan beperkt zijn en onnauwkeurigheden bevatten.

Wij garanderen niet dat de gegevens volledig of actueel zijn en aanvaarden geen aansprakelijkheid voor de resultaten van de monitoring.

De dienst wordt geleverd. "Zoals het is."

Pictogram voor monitoring.

Monitoring voor dit land staat op onze planning.

Wij breiden onze wereldwijde dekking actief uit. Deze regio is momenteel in ontwikkeling en zal beschikbaar zijn in onze komende releasecyclus.

Leidinggevenden

Functie Naam Code / Geboortedatum Woonplaats/locatie Begindatum Herzieningsdatum
Directeur RYAN A. ************* **********
Directeur JOSHUA M. ************* **********

Aandeelhouders

Naam Code / Geboortedatum Woonplaats/locatie Aandeel Aandeel, % Begindatum Herzieningsdatum
RYAN A. ******************* ***** **********
JOSHUA M. ******************* ***** **********

Samenvatting

  • CHIPPER CONSTRUCTION LIMITED is geregistreerd op 07.08.2017.
  • Het aantal actieve bestuurders in CHIPPER CONSTRUCTION LIMITED is 2.
  • Het aantal actieve aandeelhouders in CHIPPER CONSTRUCTION LIMITED is 2.
  • Het bedrijf is al 8 jaren en 11 maanden.
  • De status van het bedrijf is Actief.
  • De activiteit van het bedrijf is ANZSIC - Building, house construction.

Nuttige informatie

Info over CHIPPER CONSTRUCTION LIMITED in andere talen

Bestelrapport voorCHIPPER CONSTRUCTION LIMITED

Report icon

Start monitoring voor CHIPPER CONSTRUCTION LIMITED

Pictogram voor monitoring.
Gekopieerd Aantal werknemers