LAVORIA LIMITED

(HE159064)

Informacje ogólne

Nazwa firmy: LAVORIA LIMITED
Nazwa w transliteracji: LAVORIA LIMITED
Nazwa w języku angielskim: LAVORIA LIMITED LIABILITY COMPANY
Kod rejestracyjny: HE159064
numer VAT:
Kod statystyczny:
Status prawny: Wpisane do rejestru (zawiadomienie o wykreśleniu)
Adres: PRODROMOY, 75, ONEWORLD PARKVIEW HOUSE, FLOOR 4 2063, LEYKOSIA, KYPROS
Kapitał:
Działania: -
Forma prawna: Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Data rejestracji: 29.03.2005

Kontakty

Informacje te nie są dostępne.

Monitorowanie

Usługa monitorowania — wersja BETA

Funkcja monitorowania zmian w działalności jest udostępniana jako część testy beta do 31 sierpnia 2026 r. (włącznie).

Usługa może być ograniczona i zawierać nieścisłości.

Nie gwarantujemy kompletności ani aktualności danych i nie ponoszą Państwo odpowiedzialności za wyniki monitorowania.

Usługa jest świadczona „W stanie, w jakim się znajduje”.

Dostępne sektory do monitorowania:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Kierownicy

Rola Nazwa Kod / Data urodzenia Miejsce zamieszkania / lokalizacja Data rozpoczęcia Data aktualizacji
Dyrektor ELIANA P. *************
Sekretarz ONE W. *************

Podsumowanie

  • LAVORIA LIMITED została zarejestrowana w 29.03.2005.
  • Liczba aktywnych menedżerów w LAVORIA LIMITED wynosi 2.
  • Firma działa na rynku od 21 lata i 3 miesiące.
  • Status spółki to Wpisane do rejestru (zawiadomienie o wykreśleniu).

Przydatne informacje

Informacje o LAVORIA LIMITED w innych językach

Sprawozdanie z zamówienia dlaLAVORIA LIMITED

Report icon

Rozpocznij monitorowanie dla LAVORIA LIMITED

Ikona monitorowania
Skopiowano Liczba pracowników