THAI PRAPUTTAKUN AMULET

(53416255W)

Informacje ogólne

Nazwa firmy: THAI PRAPUTTAKUN AMULET
Nazwa w transliteracji: THAI PRAPUTTAKUN AMULET
Kod rejestracyjny: 53416255W
numer VAT:
Kod statystyczny:
Status prawny: Aktywny
Adres: 34 UPPER CROSS STREET, #03-126, CHIN SWEE VIEW, 50034, SINGAPORE
Kapitał:
Działania: SSIC 2020: 47742 - Retail sale of handicrafts, collectibles and gifts
Forma prawna: Sole-Proprietor
Data rejestracji: 02.07.2020

Kontakty

Informacje te nie są dostępne.

Monitorowanie

Usługa monitorowania — wersja BETA

Funkcja monitorowania zmian w działalności jest udostępniana jako część testy beta do 31 sierpnia 2026 r. (włącznie).

Usługa może być ograniczona i zawierać nieścisłości.

Nie gwarantujemy kompletności ani aktualności danych i nie ponoszą Państwo odpowiedzialności za wyniki monitorowania.

Usługa jest świadczona „W stanie, w jakim się znajduje”.

Dostępne sektory do monitorowania:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Podsumowanie

  • THAI PRAPUTTAKUN AMULET została zarejestrowana w 02.07.2020.
  • Firma działa na rynku od 5 lata i 11 miesiące.
  • Status spółki to Aktywny.
  • Działalność przedsiębiorstwa obejmuje SSIC 2020 - Retail sale of handicrafts, collectibles and gifts.

Przydatne informacje

Informacje o THAI PRAPUTTAKUN AMULET w innych językach

Sprawozdanie z zamówienia dlaTHAI PRAPUTTAKUN AMULET

Report icon

Rozpocznij monitorowanie dla THAI PRAPUTTAKUN AMULET

Ikona monitorowania
Skopiowano Liczba pracowników