PERFECT PETS PARADISE

(52889298C)

Informacje ogólne

Nazwa firmy: PERFECT PETS PARADISE
Nazwa w transliteracji: PERFECT PETS PARADISE
Poprzednie nazwy:

PAWS PETS PARADISE

Kod rejestracyjny: 52889298C
numer VAT:
Kod statystyczny:
Status prawny: Usunięto
Adres: 300 LAVENDER STREET, 338810, SINGAPORE
Kapitał:
Działania: SSIC 2020: 47746 - Retail sale of pet birds and animals (including food and accessories)
Forma prawna: Partnerstwo
Data rejestracji: 05.04.1999

Kontakty

Informacje te nie są dostępne.

Monitorowanie

Usługa monitorowania — wersja BETA

Funkcja monitorowania zmian w działalności jest udostępniana jako część testy beta do 31 sierpnia 2026 r. (włącznie).

Usługa może być ograniczona i zawierać nieścisłości.

Nie gwarantujemy kompletności ani aktualności danych i nie ponoszą Państwo odpowiedzialności za wyniki monitorowania.

Usługa jest świadczona „W stanie, w jakim się znajduje”.

Dostępne sektory do monitorowania:

Activities
Addresses
Business names
Legal Form
Statuses

Podsumowanie

  • PERFECT PETS PARADISE została zarejestrowana w 05.04.1999.
  • Firma działa na rynku od 27 lata i 2 miesiące.
  • Status spółki to Usunięto.
  • Działalność przedsiębiorstwa obejmuje SSIC 2020 - Retail sale of pet birds and animals (including food and accessories).

Przydatne informacje

Informacje o PERFECT PETS PARADISE w innych językach

Sprawozdanie z zamówienia dlaPERFECT PETS PARADISE

Report icon

Rozpocznij monitorowanie dla PERFECT PETS PARADISE

Ikona monitorowania
Skopiowano Liczba pracowników