MINO ART CORP.

(1275526-2)

Informații generale

Numele companiei: MINO ART CORP.
Denumirea în transliterare: MINO ART CORP.
Cod de înregistrare: 1275526-2
număr de TVA:
Codul statistic:
Statutul juridic: Șters
Adresă: 119 CRANE ST., AURORA, ONTARIO, CANADA, L4G 1C9
Capital:
Activități: -
Forma juridică:
Data înregistrării: 20.02.2021
Data ștergerii: 13.08.2025

Contacte

Această informație nu este disponibilă.

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Sectoare disponibile pentru monitorizare:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Manageri

Rol Nume Cod / Data nașterii Reședința / locația Data de începere Data revizuirii
Director SHAN G. ******

Notificări (2)

Rezumat

  • MINO ART CORP. a fost înregistrată la 20.02.2021.
  • Numărul de manageri activi din MINO ART CORP. este 1.
  • Statutul societății este Șters.

Informații utile

Informații despre MINO ART CORP. în alte limbi

Raport de comandă pentruMINO ART CORP.

Report icon

Începeți monitorizarea pentru MINO ART CORP.

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați