QUALITY HAND CARWASH & DETAILING INC.

(1610739-7)

Informații generale

Numele companiei: QUALITY HAND CARWASH & DETAILING INC.
Denumirea în transliterare: QUALITY HAND CARWASH & DETAILING INC.
Cod de înregistrare: 1610739-7
număr de TVA:
Codul statistic:
Statutul juridic: Activ
Adresă: 2553 BARTON ST EAST., UNIT 2&3, HAMILTON, ONTARIO, CANADA, L8E 2X2
Capital:
Activități: -
Forma juridică:
Data înregistrării: 07.06.2024

Contacte

Această informație nu este disponibilă.

Monitorizare

Serviciu de monitorizare — versiune BETA

Funcția de monitorizare a modificărilor în afaceri este furnizată ca parte a testare beta până la 31 august 2026 (inclusiv).

Serviciul poate fi limitat și poate conține inexactități.

Nu garantăm completitudinea sau actualitatea datelor și nu ne asumăm nicio răspundere pentru rezultatele monitorizării.

Serviciul este furnizat „așa cum este”.

Sectoare disponibile pentru monitorizare:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Manageri

Rol Nume Cod / Data nașterii Reședința / locația Data de începere Data revizuirii
Director ILYAS A. ******

Notificări (1)

Rezumat

  • QUALITY HAND CARWASH & DETAILING INC. a fost înregistrată la 07.06.2024.
  • Numărul de manageri activi din QUALITY HAND CARWASH & DETAILING INC. este 1.
  • Compania activează pe piață de 2 ani.
  • Statutul societății este Activ.

Informații utile

Informații despre QUALITY HAND CARWASH & DETAILING INC. în alte limbi

Raport de comandă pentruQUALITY HAND CARWASH & DETAILING INC.

Report icon

Începeți monitorizarea pentru QUALITY HAND CARWASH & DETAILING INC.

Pictogramă de monitorizare
Copiată Număr de angajați