NETCOM PTY. LTD.

(006144618)

Allmän information

Företagsnamn: NETCOM PTY. LTD.
Namn i translitteration: NETCOM PTY. LTD.
Registreringskod: 006144618
momsregistreringsnummer: 49006144618
Statistisk kod:
Rättslig status: Införd i registret
Adress:
Kapital:
Verksamheter: -
Juridisk form: Företag
Registreringsdatum: 28.04.1983

Kontakter

Denna information är inte tillgänglig.

Övervakning

Övervakningstjänst – BETA-version

Funktionen för övervakning av affärsförändringar tillhandahålls som en del av betatestning till och med den 31 augusti 2026.

Tjänsten kan vara begränsad och innehålla felaktigheter.

Vi garanterar inte att uppgifterna är fullständiga eller aktuella och tar inget ansvar för övervakningsresultaten.

Tjänsten tillhandahålls "I befintligt skick."

Sektorer som kan övervakas:

Business names
Legal Form
Registration codes
Statuses

Sammanfattning

  • NETCOM PTY. LTD. har registrerats den 28.04.1983.
  • Företaget har varit verksamt på marknaden i 43 år och 2 månader.
  • Företagets status är Införd i registret.

Användbar information

Information om NETCOM PTY. LTD. på andra språk

Beställningsrapport förNETCOM PTY. LTD.

Report icon

Starta övervakning för NETCOM PTY. LTD.

Övervakningsikon
Kopierad Antal anställda