NH ELECTRONICS APS

(20596589)

Allmän information

Företagsnamn: NH ELECTRONICS APS
Namn i translitteration: NH ELECTRONICS APS
Tidigare namn:

HJERTHOLM APS

SCSK 2189 APS

Registreringskod: 20596589
momsregistreringsnummer: DK20596589
Statistisk kod:
Rättslig status: Borttagen
Adress: OREBYVEJ 183, 4990, SAKSKOBING, DENMARK
Kapital:
Verksamheter: NACE Rev.2: 46.14 - Agenter som arbetar med försäljning av maskiner, industriell utrustning, fartyg och luftfartyg.
Juridisk form: Aktiebolag med begränsat ansvar
Registreringsdatum: 01.11.1997
Datum för radering: 15.07.2015

Kontakter

Denna information är inte tillgänglig.

Övervakning

Övervakningstjänst – BETA-version

Funktionen för övervakning av affärsförändringar tillhandahålls som en del av betatestning till och med den 31 augusti 2026.

Tjänsten kan vara begränsad och innehålla felaktigheter.

Vi garanterar inte att uppgifterna är fullständiga eller aktuella och tar inget ansvar för övervakningsresultaten.

Tjänsten tillhandahålls "I befintligt skick."

Sektorer som kan övervakas:

Activities

Addresses

Annual report submissions

Business names

Contacts

Employees

Legal Form

Managers

Registration codes

Share Capital

Shareholders

Special Representation Rights

Standard Representation Rights

Statuses

Anställda

Sammanfattning

  • NH ELECTRONICS APS har registrerats den 01.11.1997.
  • Företagets status är Borttagen.
  • Företagets verksamhet är NACE Rev.2 - Agenter som arbetar med försäljning av maskiner, industriell utrustning, fartyg och luftfartyg..

Användbar information

Information om NH ELECTRONICS APS på andra språk

Beställningsrapport förNH ELECTRONICS APS

Report icon

Starta övervakning för NH ELECTRONICS APS

Övervakningsikon
Kopierad Antal anställda