VRADS NETWORK CONSULT APS

(40614788)

Allmän information

Företagsnamn: VRADS NETWORK CONSULT APS
Namn i translitteration: VRADS NETWORK CONSULT APS
Tidigare namn:

EFFATA APS

Registreringskod: 40614788
momsregistreringsnummer: DK40614788
Statistisk kod:
Rättslig status: Borttagen
Adress: SONDERVANG 2, 8654, BRYRUP, VRADS, DENMARK
Kapital:
Verksamheter: NACE Rev.2: 62.02 - Datakonsultverksamhet
Juridisk form: Aktiebolag med begränsat ansvar
Registreringsdatum: 14.06.2019
Datum för radering: 27.05.2025

Kontakter

Denna information är inte tillgänglig.

Övervakning

Övervakningstjänst – BETA-version

Funktionen för övervakning av affärsförändringar tillhandahålls som en del av betatestning till och med den 31 augusti 2026.

Tjänsten kan vara begränsad och innehålla felaktigheter.

Vi garanterar inte att uppgifterna är fullständiga eller aktuella och tar inget ansvar för övervakningsresultaten.

Tjänsten tillhandahålls "I befintligt skick."

Sektorer som kan övervakas:

Activities
Addresses
Annual report submissions
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Registration codes
Share Capital
Shareholders
Special Representation Rights
Standard Representation Rights
Statuses

Inlämning av årsredovisningar

Anställda

Sammanfattning

  • VRADS NETWORK CONSULT APS har registrerats den 14.06.2019.
  • Företagets status är Borttagen.
  • Företagets verksamhet är NACE Rev.2 - Datakonsultverksamhet.

Användbar information

Information om VRADS NETWORK CONSULT APS på andra språk

Beställningsrapport förVRADS NETWORK CONSULT APS

Report icon

Starta övervakning för VRADS NETWORK CONSULT APS

Övervakningsikon
Kopierad Antal anställda