ACADEMAX SUPPORT & CONSULTING

(52946250L)

Allmän information

Företagsnamn: ACADEMAX SUPPORT & CONSULTING
Namn i translitteration: ACADEMAX SUPPORT & CONSULTING
Registreringskod: 52946250L
momsregistreringsnummer:
Statistisk kod:
Rättslig status: Borttagen
Adress: 2C HONG SAN WALK, #06-06, PALM GARDENS, 689049, SINGAPORE
Kapital:
Verksamheter: SSIC 2020: 70201 - Management consultancy services
Juridisk form: Sole-Proprietor
Registreringsdatum: 18.06.2001

Kontakter

Denna information är inte tillgänglig.

Övervakning

Övervakningstjänst – BETA-version

Funktionen för övervakning av affärsförändringar tillhandahålls som en del av betatestning till och med den 31 augusti 2026.

Tjänsten kan vara begränsad och innehålla felaktigheter.

Vi garanterar inte att uppgifterna är fullständiga eller aktuella och tar inget ansvar för övervakningsresultaten.

Tjänsten tillhandahålls "I befintligt skick."

Sektorer som kan övervakas:

Activities

Addresses

Business names

Legal Form

Statuses

Sammanfattning

  • ACADEMAX SUPPORT & CONSULTING har registrerats den 18.06.2001.
  • Företaget har varit verksamt på marknaden i 25 år och 1 månader.
  • Företagets status är Borttagen.
  • Företagets verksamhet är SSIC 2020 - Management consultancy services.

Användbar information

Information om ACADEMAX SUPPORT & CONSULTING på andra språk

Beställningsrapport förACADEMAX SUPPORT & CONSULTING

Report icon

Starta övervakning för ACADEMAX SUPPORT & CONSULTING

Övervakningsikon
Kopierad Antal anställda