GETNETREADY.COM INC.

(401584-3)

Generell informasjon

Firmanavn: GETNETREADY.COM INC.
Navn i translitterasjon: GETNETREADY.COM INC.
Registreringskode: 401584-3
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Deleted
Adresse: 13 SLENDER FERNWAY, NORTH YORK, ONTARIO, CANADA, M2J 4N9
Hovedstad:
Aktiviteter: -
Juridisk form:
Registreringsdato: 19.02.2002
Dato for sletting: 17.10.2008

Kontaktpersoner

Denne informasjonen er ikke tilgjengelig.

Overvåking

Overvåkningstjeneste — BETA-versjon

Funksjonen for overvåking av endringer i virksomheten tilbys som en del av betatesting til og med 31. august 2026.

Tjenesten kan være begrenset og inneholde unøyaktigheter.

Vi garanterer ikke for fullstendigheten eller aktualiteten av dataene og påtar oss ikke noe ansvar for overvåkingsresultatene.

Tjenesten leveres «Som den er.»

Sektorer som kan overvåkes:

Addresses

Business names

Managers

Notifications

Statuses

Ledere

Rolle Navn Kode / Fødselsdato Bosted/sted Startdato Revisjonsdato
Director STEVE W. ******

Meldinger (2)

Sammendrag

  • GETNETREADY.COM INC. er registrert på 19.02.2002.
  • Antall aktive ledere i GETNETREADY.COM INC. er 1.
  • Selskapets status er Deleted.

Nyttig informasjon

Informasjon om GETNETREADY.COM INC. på andre språk

Bestill rapport forGETNETREADY.COM INC.

Report icon

Start overvåking for GETNETREADY.COM INC.

Overvåkingsikon
Kopiert Antall ansatte