MEHARS INFINITY LOGISTICS CORP.

(655433-4)

Generell informasjon

Firmanavn: MEHARS INFINITY LOGISTICS CORP.
Navn i translitterasjon: MEHARS INFINITY LOGISTICS CORP.
Registreringskode: 655433-4
Momsnummer:
Statistisk kode:
Juridisk status: Deleted
Adresse: 81 CHERRY TREE DRIVE, BRAMPTON, ONTARIO, CANADA, L6Y 3P1
Hovedstad:
Aktiviteter: -
Juridisk form:
Registreringsdato: 17.04.2006
Dato for sletting: 11.02.2009

Kontaktpersoner

Denne informasjonen er ikke tilgjengelig.

Overvåking

Overvåkningstjeneste — BETA-versjon

Funksjonen for overvåking av endringer i virksomheten tilbys som en del av betatesting til og med 31. august 2026.

Tjenesten kan være begrenset og inneholde unøyaktigheter.

Vi garanterer ikke for fullstendigheten eller aktualiteten av dataene og påtar oss ikke noe ansvar for overvåkingsresultatene.

Tjenesten leveres «Som den er.»

Sektorer som kan overvåkes:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Ledere

Rolle Navn Kode / Fødselsdato Bosted/sted Startdato Revisjonsdato
Director OMAR R. ******

Meldinger (2)

Sammendrag

  • MEHARS INFINITY LOGISTICS CORP. er registrert på 17.04.2006.
  • Antall aktive ledere i MEHARS INFINITY LOGISTICS CORP. er 1.
  • Selskapets status er Deleted.

Nyttig informasjon

Informasjon om MEHARS INFINITY LOGISTICS CORP. på andre språk

Bestill rapport forMEHARS INFINITY LOGISTICS CORP.

Report icon

Start overvåking for MEHARS INFINITY LOGISTICS CORP.

Overvåkingsikon
Kopiert Antall ansatte