DASALBEC INC.

(256400-9)

Informacje ogólne

Nazwa firmy: DASALBEC INC.
Nazwa w transliteracji: DASALBEC INC.
Kod rejestracyjny: 256400-9
numer VAT:
Kod statystyczny:
Status prawny: Usunięto
Adres: 12250 AVENUE RITA-LEVI-MONTALCINI, MONTREAL, QUEBEC, CANADA, H1E 3Z3
Kapitał:
Działania: -
Forma prawna:
Data rejestracji: 15.01.1990
Data usunięcia: 13.09.2025

Kontakty

Informacje te nie są dostępne.

Monitorowanie

Usługa monitorowania — wersja BETA

Funkcja monitorowania zmian w działalności jest udostępniana jako część testy beta do 31 sierpnia 2026 r. (włącznie).

Usługa może być ograniczona i zawierać nieścisłości.

Nie gwarantujemy kompletności ani aktualności danych i nie ponoszą Państwo odpowiedzialności za wyniki monitorowania.

Usługa jest świadczona „W stanie, w jakim się znajduje”.

Dostępne sektory do monitorowania:

Addresses

Business names

Managers

Notifications

Statuses

Kierownicy

Rola Nazwa Kod / Data urodzenia Miejsce zamieszkania / lokalizacja Data rozpoczęcia Data aktualizacji
Dyrektor SALVATORE D. ******

Powiadomienia (4)

Podsumowanie

  • DASALBEC INC. została zarejestrowana w 15.01.1990.
  • Liczba aktywnych menedżerów w DASALBEC INC. wynosi 1.
  • Status spółki to Usunięto.

Przydatne informacje

Informacje o DASALBEC INC. w innych językach

Sprawozdanie z zamówienia dlaDASALBEC INC.

Report icon

Rozpocznij monitorowanie dla DASALBEC INC.

Ikona monitorowania
Skopiowano Liczba pracowników