ISC FUNDS INC.

(1315829-2)

Allmän information

Företagsnamn: ISC FUNDS INC.
Namn i translitteration: ISC FUNDS INC.
Registreringskod: 1315829-2
momsregistreringsnummer:
Statistisk kod:
Rättslig status: Borttagen
Adress: 6 PLAYTER CRESCENT, TORONTO, ONTARIO, CANADA, M4K 1S2
Kapital:
Verksamheter: -
Juridisk form:
Registreringsdatum: 05.07.2021
Datum för radering: 06.10.2023

Kontakter

Denna information är inte tillgänglig.

Övervakning

Övervakningstjänst – BETA-version

Funktionen för övervakning av affärsförändringar tillhandahålls som en del av betatestning till och med den 31 augusti 2026.

Tjänsten kan vara begränsad och innehålla felaktigheter.

Vi garanterar inte att uppgifterna är fullständiga eller aktuella och tar inget ansvar för övervakningsresultaten.

Tjänsten tillhandahålls "I befintligt skick."

Sektorer som kan övervakas:

Addresses
Business names
Managers
Notifications
Statuses

Chefer

Roll Namn Kod / Födelsedatum Bostadsort/plats Startdatum Revideringsdatum
Direktör ARTURO R. ******
Direktör GIANFRANCO M. ******
Direktör LUIS F. ******

Meddelanden (2)

Sammanfattning

  • ISC FUNDS INC. har registrerats den 05.07.2021.
  • Antalet aktiva chefer i ISC FUNDS INC. är 3.
  • Företagets status är Borttagen.

Användbar information

Information om ISC FUNDS INC. på andra språk

Beställningsrapport förISC FUNDS INC.

Report icon

Starta övervakning för ISC FUNDS INC.

Övervakningsikon
Kopierad Antal anställda