MABALACAT OÜ

(10585792)

Allmän information

Företagsnamn: MABALACAT OÜ
Namn i translitteration: MABALACAT OU
Tidigare namn:

Osaühing Stenrei

Registreringskod: 10585792
momsregistreringsnummer:
Statistisk kod:
Rättslig status: Borttagen
Adress: TULIKA 31, TALLINNA LINN, HARJU MAAKOND, 10615
Kapital:
Verksamheter: NACE Rev.2: 68.20 - Uthyrning och drift av egen eller leasad fastighet
Juridisk form: Aktiebolag med begränsat ansvar
Registreringsdatum: 11.10.1999
Datum för radering: 02.05.2013

Kontakter

Denna information är inte tillgänglig.

Övervakning

Övervakningstjänst – BETA-version

Funktionen för övervakning av affärsförändringar tillhandahålls som en del av betatestning till och med den 31 augusti 2026.

Tjänsten kan vara begränsad och innehålla felaktigheter.

Vi garanterar inte att uppgifterna är fullständiga eller aktuella och tar inget ansvar för övervakningsresultaten.

Tjänsten tillhandahålls "I befintligt skick."

Sektorer som kan övervakas:

Activities

Addresses

Annual report submissions

Beneficiary

Business names

Commercial Pledges

Contacts

Credit opinion

Debts

Employees

Finance

Legal Form

Licenses

Managers

Notifications

Registration codes

Share Capital

Shareholders

Special Representation Rights

Standard Representation Rights

Statuses

Inlämning av årsredovisningar

Anställda

Sammanfattning

  • MABALACAT OÜ har registrerats den 11.10.1999.
  • Företagets status är Borttagen.
  • Företagets verksamhet är NACE Rev.2 - Uthyrning och drift av egen eller leasad fastighet.

Användbar information

Information om MABALACAT OÜ på andra språk

Beställningsrapport förMABALACAT OÜ

Report icon

Starta övervakning för MABALACAT OÜ

Övervakningsikon
Kopierad Antal anställda