MIDDLEMIST LIMITED

(HE415344)

Všeobecné informácie

Názov spoločnosti: MIDDLEMIST LIMITED
Názov v transliterácii: MIDDLEMIST LIMITED
Názov v angličtine: MIDDLEMIST LIMITED LIABILITY COMPANY
Predchádzajúce názvy:

EQ IQ FIDUCIARY SERVICES (CY) LIMITED

Registračný kód: HE415344
DIČ:
Štatistický kód:
Právne postavenie: Zapísané do registra
Adresa: BASILEOS GEORGIOY A, 107 GERMASOGEIA, 4048, LEMESOS, KYPROS
Hlavné mesto:
Aktivity: -
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum registrácie: 17.11.2020

Kontakty

Tieto informácie nie sú k dispozícii.

Monitorovanie

Monitorovacia služba — BETA verzia

Funkcia monitorovania zmien v podnikaní je poskytovaná ako súčasť beta testovanie do 31. augusta 2026 (vrátane).

Služba môže byť obmedzená a obsahovať nepresnosti.

Nezaručujeme úplnosť ani aktuálnosť údajov a nenesieme žiadnu zodpovednosť za výsledky monitorovania.

Služba je poskytovaná „tak, ako je“.

Dostupné sektory na monitorovanie:

Activities
Addresses
Business names
Contacts
Employees
Legal Form
Managers
Statuses

Manažéri

Úloha Meno Kód / Dátum narodenia Bydlisko / miesto Dátum začiatku Dátum revízie
Riaditeľ ONEE T. ********************
Tajomník ONEE T. ********************

Zhrnutie

  • MIDDLEMIST LIMITED bola zaregistrovaná 17.11.2020.
  • Počet aktívnych manažérov v MIDDLEMIST LIMITED je 2.
  • Spoločnosť pôsobí na trhu už 5 rokov a 7 mesiacov.
  • Štatút spoločnosti je Zapísané do registra.

Užitočné informácie

Informácie o MIDDLEMIST LIMITED v iných jazykoch

Správa o objednávkeMIDDLEMIST LIMITED

Report icon

Začať monitorovanie pre MIDDLEMIST LIMITED

Ikona monitorovania
Kopírované Počet zamestnancov