NETTELFON OÜ

(11164638)

Všeobecné informácie

Názov spoločnosti: NETTELFON OÜ
Názov v transliterácii: NETTELFON OU
Registračný kód: 11164638
DIČ:
Štatistický kód:
Právne postavenie: Zapísané do registra
Adresa: LOIME TN 19, POHJA-TALLINNA LINNAOSA, TALLINN, HARJU MAAKOND, 10312, EESTI
Hlavné mesto: 2 556.00 EUR
Aktivity: NACE Rev.2.1: 61.20 - Činnosti v oblasti ďalšieho predaja telekomunikačných služieb a sprostredkovateľské činnosti v oblasti telekomunikácií
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Dátum registrácie: 13.09.2005

Kontakty

  • +372 566*****
  • +372 668****
  • nettel@info******

Monitorovanie

Monitorovacia služba — BETA verzia

Funkcia monitorovania zmien v podnikaní je poskytovaná ako súčasť beta testovanie do 31. augusta 2026 (vrátane).

Služba môže byť obmedzená a obsahovať nepresnosti.

Nezaručujeme úplnosť ani aktuálnosť údajov a nenesieme žiadnu zodpovednosť za výsledky monitorovania.

Služba je poskytovaná „tak, ako je“.

Dostupné sektory na monitorovanie:

Activities
Addresses
Annual report submissions
Beneficiary
Business names
Commercial Pledges
Contacts
Credit opinion
Debts
Employees
Finance
Legal Form
Licenses
Managers
Notifications
Registration codes
Share Capital
Shareholders
Special Representation Rights
Standard Representation Rights
Statuses

Úverové stanovisko

Predkladanie výročných správ

Obrat

Čistý zisk

Zamestnanci

Manažéri

Úloha Meno Kód / Dátum narodenia Bydlisko / miesto Dátum začiatku Dátum revízie
Člen správnej rady MIHHAIL K. 36108****** ******** **********
Člen správnej rady VIKTOR G. 35701****** ******** **********

Akcionári

Meno Kód / Dátum narodenia Bydlisko / miesto Podiel Podiel, % Dátum začiatku Dátum revízie
VIKTOR G. *********** ******** ************ ***** **********
MIHHAIL K. *********** ******** ************ ***** **********

Beneficienti

Meno Kód / Dátum narodenia Bydlisko / miesto Podiel, % Dátum začiatku Dátum revízie
MIHHAIL K. *********** ******** **********
VIKTOR G. *********** ******** **********

Zhrnutie

  • NETTELFON OÜ bola zaregistrovaná 13.09.2005.
  • Počet aktívnych manažérov v NETTELFON OÜ je 2.
  • Počet aktívnych akcionárov v NETTELFON OÜ je 2.
  • Spoločnosť pôsobí na trhu už 20 rokov a 9 mesiacov.
  • Štatút spoločnosti je Zapísané do registra.
  • Činnosť spoločnosti je NACE Rev.2.1 - Činnosti v oblasti ďalšieho predaja telekomunikačných služieb a sprostredkovateľské činnosti v oblasti telekomunikácií.
  • Základný kapitál je 2 556.00 EUR.

Užitočné informácie

Informácie o NETTELFON OÜ v iných jazykoch

Správa o objednávkeNETTELFON OÜ

Report icon

Začať monitorovanie pre NETTELFON OÜ

Ikona monitorovania
Kopírované Počet zamestnancov